kontakt

Splošni Kontakt

Podatki o podjetju:

Založba Primus, založništvo in distribucija knjig d.o.o.
Brezina 19
8250 Brežice

Poslovna enota:
Poslovalnica Založbe Primus
Mladinska ulica 3,
8250 Brežice

Osebni prevzem naročil, dostava knjig ter prevzem tiska se izvršuje v poslovni enoti.

Brezplačna telefonska številka: 

080-2141

Elektronski naslov:

info@primus.si

Druge telefonske številke:

Tel.: 07 49 65 505
Tel.: 07 49 65 507
Fax.: 07 49 66 368

Kontaktne osebe:

Damjan Racman, direktor: damjan.racman@primus.si

Nevena Racman, administracija: nevena.racman@primus.si

Barbara Lipovšek, uredništvo: urednistvo@primus.si

Mirela Smajić Zuber, odnosi z javnostmi: mirela.zuber@primus.si

Samo Krušnik, prodaja knjigarnam: samo.krusnik@primus.si

Goran Hribar, spletna prodaja: goran.hribar@primus.si

Danijel Ovčarič, knjižnice: danijel.ovcaric@primus.si

Aleksander Godler, skladišče: aleksander.godler@primus.si

Anja Godler, marketing: anja.godler@primus.si

Erika Kurspahić, računovodstvo: racunovodstvo@primus.si

Milica Ribić, knjigovodstvo: milica.ribic@primus.si

Slava Yurthev Copyright